Ponad 15-letnie doświadczenie

Wiedza i doświadczenia przekazywana z pokolenia na pokolenie są gwarancją Twojego zadowolenia!

Z nami wiesz na czym stoisz

U nas najważniejsze jest słowo dane klientom. Punktualność, terminowość to jedne z wielu naszych zalet.

materiały z najwyższej półki

Używamy materiałów z najwyższej półki co sprawia, że dostarczamy tylko solidne wykonanie usług.

Posiadamy najlepszy sprzęt firm: Lagler, Janser, Menzer. Elu, Ronda, Festool, Riobi, Makita, Hillti, McAllister.

Używamy materiałów z najwyższej półki : Berger, Bona, Osmo, Pallmann,Forbo, Hermes. Kwestie materiałów są ustalane indywidualnie.

Naszym atutem jest doświadczenie zdobyte w Niemczech. Pracujemy według niemieckiej technologii, co pozwala naszym klientom być z góry pewnym świetnego efektu końcowego naszej pracy.

Układanie wszelkiego rodzaju podłóg

Układanie wszelkiego rodzaju podłóg - Parkiet, deski wielowarstwowe, gotowce, pvc, vinyl, laminat (panele), wykładziny dywanowe - to niektóre z materiałów, którymi pokrywamy podłoża.

Doświadczenie, pomysłowość i szybkość wykonania pozwolą naszym klientom zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nie układamy na ślepo... Przed przystąpieniem do układki każde pomieszczenie jest dokładnie sprawdzone pod kątem wilgotności (powietrza, drewna, jastrychu), temperatury oraz stanu technicznego drewna i jastrychu.

Naprawy i wylewki samopoziomujące

Jeśli twoja podłoga uległa miejscowemu zniszczeniu, albo po zerwaniu parkietu jastrych jest popękany i z dziurami to dobrze trafiłeś... Za pomocą nowoczesnych materiałów firm: schonox, thomsit i Mapei jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej zniszczone podłoża.

Dzieki firmie Janser natomiast możemy naprawić bądź zamaskować beznadziejnie wyglądające ubytki i niedoskonałości w drewnie.

Montaż listew i wykończenia

Końcowe prace to nasza specjalność. Dokładność w montażu wszelkiego rodzaju listew, szyn czy pasków, oraz najwyższa staranność wykończenia akrylami i sylikonami pozwala naszym klientom cieszyć sie najwyższą jakością.

Doradztwo

Służymy również doradztwem i pomysłami aranżacyjnymi pod wzgłędem kolorystyki i wzornictwa.